Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz BaKeSZ87 #1762 üzenetére

    Szegény TM is kibírta, hogy ráestem :B
    Szerintem ez gyakran előfordul rohangálunk az erdőben, a fegyver lövésre kész, folyamatosan az irányzékon keresztül pásztázom a bokrokat. Egyre lassabban mozgok és valahogy minden bokor, fa gyanús. Minden idegszálammal arra koncentrálok, hogy minél kisebb zajjal és minél gyorsabban eljussak a következő fedezékig. Az eltelt másfél év valahogy paranoiássá tett, a raj következő tagja elérte a fedezéket és int, hogy mehetek a következő bokorig. Én felállok és nekiindulok, abban a tudatban, hogy a raj többi tagja fedezetet ad ha szükség van rá. Nincs messze a fedezék, de néhány lépés után előre esek, nagy puffanás a raj tagjai röhögnek sőt még előttem 50 méterre is hallom az ellenség vihogását. Az első gondolatom az ,hogy eltörtem a Tokyo Maruim. De nem! Rendesen belenyomtam az avarba de csak tisztításra lesz szükség. Meg arra, hogy minden tuskót, vakondtúrást, gödröt, árkot, faágat, stb megtaláljak a területen, vagy legalább is a lábam elé nézzek. De akkor mi lesz a paranoiámmal?

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák