Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzit

    csendes tag

    Hali mindeki!

    Adódott egy elég fura és boszanto problémám a progival. Van egy két oylan megoldás amit csak kökori modszerekkel tudok megcsinálni, mert asszem a videok motion tulajdonságait nem lehet folyamatosan változtati hanem csak egyszer be tudod állitani és ha meg vágod máshol akkor ott ujra... ha nem akkor javitsatok ki légyszi.
    Szoval van két video amit egymásba akartam usztatni kb ugy néz ki mind a két képen ugyan aban a piziban áll a gyerek.. de hát ugye amatör cucc és nem jött össze pont akkorába amekkorába kellene h normálisan nézzen ki. Th egyik videot felnagyitom addig ok de ha megnyujtom képet akkor lesz egy ugrás benne. Igy azt csináltam hogy fogtam és képkockákra daraboltam és lépésneként nagyitottam és mozgattam a videot pl az eredeti ugye 360-288 és az elmozgatott videonak 348-250 namos minden képkockán átirtam azát namikor végre végeztem minden ok de amikor lökök rá egy entert és lerenderelei akkor az egész csont fekete lesz.

    Másik hasonlo problémám egy olyan átmenet ahol egy pörög zsebórára zoomolok rá majd a következö vágásnál pedig egy másik képen ki.. csakhogy persze itt se olyan jo ezért ráraktam egy zoom átmenetet az orára nagyitva csakhogy nem elég hosszu az elötte lévö rész és azért kicsit belassitottam 80%ra namost addig nincs gond amig megint nem renderelem, de amikor ez megtörténik belekerül a videoba idöközénként pár fekete képkocka amit valszeg ki kell majd végnom de igy szaggatott lesz..

    Amennyiben meg bármelyik effektet leeht ugy állitgatni h fokozatosan változzanak lágyszi szoljatok mert az nagyon kéne.. de nekem eddig ugytünt hogy nem mint th pl alapol ugye a volume meg az opacity az amin ezt meg lehet csinálni de peszevan több is de nekem mondjuk motion-nél lenne fontos.

    Remélem érthetö lesz a problémám :DD

Új hozzászólás Aktív témák