Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyiGo

    aktív tag

    válasz Met #6044 üzenetére

    az összerakás az jó :) szerintem az alaplapal van a bibi. ..bonyolult a történet, nem hiszem hogy tudnál segíteni sajna. (sok kicsi idegesítő bug). szerintem belenyúltam anno egy rossz p35-be. jó az intel amúgy csak kiakadtam. 2 esélyes jelenleg a dolog: vagy véletlenül, vagy az iPon ügyeskedéséből megszoptam. annyi biztos hogy egy pár éve még nem nagyon értettem a gép komponenseihez, nem is akartam vele foglalkozni ezért összerakattam az iponban egy jól összeválogatottt konfigot (van ez a "le is teszteljük" gépöszerakás után..). késöbb kiderült hogy egy irtó rossz képeségű E7300-as procit adtak és az alaplapnak is voltak/vannak furcsaságai na mind1 nem részletezem mert már minden fórumon áttúrtam magam.
    mostanra a régi konfigból már csak az alaplap és a ramok maradtak meg. amin kiakadtam hogy pl a wacom táblámnak az ecsete még mindig lagol: (#6029) és zavar a munkában de nagyon.
    aztán ott van hogy ki kéne valamit számolnia és a proci félgőzzel dolgozik, mikor pontosan tudom hogy az adott program 4 magot használ, meg még vannak hosszankifejtős furcsaságok amik a kezdetek óta nem változta vagyis a konfigom felujítása óta nem változtak úgyhogy azt gondolom hogy az alaplapom lehet a saras.
    az ipon gépösszerakosdiát azért szídom mert a gyenge képességű E7300 gondolom nem a véletlen műve... az alaplap furcsaságai meg már csak a ráadás és természetesen egyik probléma sem olyan jellegű ami normális/átlagos használat mellet gondot jelentene bárkinek.

    off kompenzáció: tegnap csináltam
    ezt tegnap csináltam:

    :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák