Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Shim #120 üzenetére

    bementem főnökasszonhypz, rákárdeztem hogy mi ujság van azzal, hogy az 5 db CS2 csomagunkat (PS, Illu, InD, Acrobat) visszaceréálik, és ráfizetéseel angol-t szereznek be ...

    kis kitérő után fejemhezt vágta:

    ''..... Most azért kell több százezres kiadást csinálni, mert Ti nem akarjátok megtanulni a magyart használni. ....''

    nyeltem egy mérgeset, majd én is pont azt modntam neki, hogy meg lehet tanulni, meg használni is tudnánk, de ami eddig egy szemvillanáls volt, az most már több mp-et is elvesz, mert a menük hot-key-e rosszul van pld megoldva, és ami benne van már az emberek kezében, CMKY-ra való váltás. ALT-I-M-C, az szintén más kellene már megtanulni.

    Viszonylag hamar letett arról, hogy a nyakamba varja ezt a fasságot, mikor nem kérdezett meg minket, milyen programcsomagot kellene venni.

    mert tényleg így van: ''............ A munkafolyamat drasztikus lassulását nem lehet ilyen könnyen félvállról venni. .........'' és ez 10 ember, és 4 program esetében, még hatványozottabban igaz

    amit nyer, az a 300.000 Ft.elveszti annak a többszrösét a hatékonyság csökkenése területén.

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák