Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz L3zl13 #824 üzenetére

    Na, ha már igy szétoffoltuk a topikot, akkor elmondom hogy szerintem miért hibás ez az elképzelés, hogy 'Az adatnak csak addig kell olvashatónak maradnia, amíg az ügyfél hazaviszi, és feltolja a gépére.'

    Szóval egy adatmentő cég, és szerintem minden normális cégnek úgy kellene gondolkodnia { és szerintem liksoft így is gondolkodik} Hogy nem ad ki gyenge minőségi munkát a keze közül. És miért? Mert szerintem, ha valaki kifizet valamiért akár 100 ezer forintot csak azért, hogy azok a bizonyos adatokat valaki 'megmentse' számára, akkor annak vannak bizonyos elvárásai. Ez az elvárás nem biztos, hogy megáll azon a ponton, '' Ja, csak tudjam selmésolni a gépemre!''.

    Miért? Mert akinek már száltak el fontos adati, az nagyon hamar megtanulja, hogy bármikor elszálhat megint. Ebből kifolyólag, Én biztosan, hogy nem Vinyón tartanám tovább a fontos dolgokat, mert mivan, ha megint repül az egész rendeszer? Akkor menjek megint százezrekért mentetni? ÉS mi van akkor, ha ezúttal nem tudják helyreállítani? Akkor úszott több éves munkám? Csak azért mert spóroltam egyszer 3 órát a dvd íráson?

    Szerintem az a tiszetsséges és elvárható egy adatmentő cégnél, hogy ha képes a teljes helyreállításra, akkor átadjon egy 'klón' meghajtót, valamint biztosítson számomra egy 'biztonsági másolatot', hogy az adott pontról keljes csak az esetleges adatokat menteni.

    Szerintem.

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák