Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Ááááhhhh... hosszú évek alatt csak magamnak okoztam részleges adatvesztést, azt is jórészt a pótolható fajtából. Most viszont beszopcsiztam. :D
    Volt egy gép, amit eladtak, kérték a wipe-ot, meg előtte mentsek. Nem sok cucc volt rajta, bő 4 GB, főleg fotók és zenék. Adtak pendrájvot, de kicsi volt, ahogy azt előre meg is mondtam, ígértem a DVD-re kiírt másolatot.
    A probléma: ilyen nevű ügyfél volt 2 is abban az időben -illetve kb. akkor. Külön mappa lett, nem para.
    Nem volt DVD itthon így a kiírást elnapoltam. Kiírtam, leadtam az üzletben...
    Eltelt jó két hónap, telefon. Az a DVD nem az. Másik lett kiírva. Hol itt a baj? Megnézem itthon, hát az övé nincs már meg, töröltem sajna... Most fut egy recovery, hátha...
    OK az én saram, elismerem. De miért ~2 hónap múlva nézte meg a DVD-t? A mentés után pár hétig biztosan megtartom a cuccokat, de annyi helyem nincs, h mindenkinek minden sz@rt őrizzek (volt itt fél évig is vagy 50 GB adat, mert majd jönnek a mentésért külső vinyóval, végül kiírtam DVD-re és elküldtem én, ingyen...)

    Szal. ez történt. Egyrészt az én hibám, másrészről a tanulság ügyfeleknek: mindenről legyen backup... :((

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák