Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcsi84

    aktív tag

    válasz Jodanovich #31885 üzenetére

    Üdv!

    Nekem A715 van (i5 + 1050ti) és ez eddig semmi gondom vele. Nálam egy Y700-ast váltott.

    Ahhoz képest tudom elmondani a véleményemet. Az y700-nak valahogy jobban működött a két ventilátoros hűtése. Felhasználástól függően olyan 5-10 fokkal magasabbak az üzemi hőmérsékletek, de még így is messze a normális alatt maradnak. A laptop terhelés alatt számomra nem zavaróan hangos, lehet hallani a hűtését de nem vészes. Egyedül az F5-F11 gombok felett melegszik a burkolat, de nem zavaró. Ahol a kezed van ott kellemes hűvös.

    A képernyő jobb mint az y700-ban volt, nagyobb a fényereje, sztem szebbek a színek is.
    A laptop a teljesítményéhez képest nagyon könnyű és a fém betéteknek köszönhetően elég masszív is.
    RAM és HDD könnyen bővíthető és cserélhető.

    A fehér háttér világítás pedig kevésbé kölcsönöz bazári GAMER külsőt a laptopnak. Persze bizonyos körökben lehet, hogy menő a fekete-piros design, de ez sztem kulturáltabb. (de tudom a szépség az mindenkinek relatív)

    Az én laptopom nem throttlingol, szép egyenletes teljesítményt nyújt.

    Y520-hoz képest masszívabb ház, jobb hűtés, jobb garancia, nincs ismert széria hiba (billentyűzet az Y520-nál).

    Ha van kérdésed írd meg és segítek.
    Remélem hasznosak az infók.

    Persze lehet rámenni a DELL 7577-re is de az 100-assal drágább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák