Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marxys85

    újonc

    válasz kuni1123 #31021 üzenetére

    Én a nagyobb testvéréről tudok véleményt mondani, a 792G-ről. Nekem nagyon tetszik, jó kijelző, a billentyűzetet szokni kell, mert kicsit a Del gomb kicsi és egybe van a többivel, a kurzor gombok közül a fel és le is szokatlan, mert szűken egymás felett két kis valami egy gomb méretében. A hangzás jó, a Dolby egész jó hatást csinál rajta jó hangerő mellett.
    Egy valamire figyelj oda, mindenképp próbáld ki vétel előtt, legalább menjen egy fél órát, vigyél valami filmet, vagy zenét és játszad le rajta, mert kb annyi idő alatt fog olyan üzemi hőt elérni, hogy aktív legyen a hűtés. Ez azért fontos, mert mint utánaolvasva kiderült, hajlamos ennél a szériánál a ventilátor olyan frekvencián menni, amikor folyamatosan alapjárat közeli fordulaton üzemel, hogy átlagos és csendes környezetben, estefele filmnézésnél, munka közben pl. egy 10 perc után bántó tud lenni... Most viszem vissza harmadjára majd szervízbe az enyémet emiatt.
    A hangra példa: itt
    Ez mobilos felvétel, talán nem is a legjobb, de élőben elég zavaró az a magas hang, erre szerintem figyelj oda.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák