Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Milawrc #15246 üzenetére

    Aksi nálam max 1.5 óra - elég kevés tudom, de ált. hálózatról használom -, WiFi van benne.
    Én inkább a 3GB-s modell ajánlom, mert a nagyobb HDD előny, a 4 gigát viszont nem biztos hogy ki tudnád használni - visszafogja a CPU és a VGA.
    Ha viszont nagyon kell a 4 giga, akkor ajánlom a 3 gigás modellt +1 giga memóriát - rendelésnél tudsz bele kérni (legalábbis ipon-on így volt).

    Nekem 2 gigásom van, az a Sims 3-ra elég (minden maxon, élsimítás alacsonyon), de a Fallout 3-at is végignyomtam rajta (1366x768, közepes-alacsony beállítások). Igaz, ez utóbbi szebben ment volna, ha 3 gigám lenne - sok a nagy tér, ahova nem árt a memória.

    Kérdés: nemrég azt olvastam itt, hogy a BIOS upgrade-hez a szerviz engedélye szükséges. Ezt mennyire kell komolyan venni? Ugyanis miután megvettem a gépet, pár nap múlva frissítettem a BIOS-t, és azóta is tökéletesen működik. Viszont, mivel nem kérdeztem meg a supportot, ezért ugrott a gari? Ha igen, lehet valamit csinálni, hogy visszaszerezzem? :F Mégiscsak nagyobb biztonságban érezném magam, ha tudnám, hogy van gari a gépen.

    [ Szerkesztve ]

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

Új hozzászólás Aktív témák