Új hozzászólás Aktív témák

  • Mohika

    csendes tag

    Sziasztok!

    Már régóta olvasgatom hozzászólásaitokat. Úgy látom, itt mindenki nagyon ért a notebookokhoz, ezért fordulok hozzátok segítségért. Most készülök venni én is egy Acert. De tanácstalan vagyok,hogy melyiket válasszam. Két jelöltem lenne:Acer TravelMate 5720G-Intel Core 2 Duo T7300 2,0 GHz , 2x1024MB DDR-II, 667MHz,160 GB ,VGA: ATI X2600 512MB vagy
    Acer Aspire 5920G-302G16 Intel Core 2 Duo T7300 2,0GHz,2048MB DDR2,160GB,VGA: nVidia GO8600M-GS 256MB. A gépet irodai felhasználás mellett játékra is használnám néha.Szerintetek melyik a jobb ezekre a célokra? Az Aspire 20 ezerrel többe kerül. Gondolom a VGA miatt....Szerintetek ennyivel jobb is az ATI-tól, bár a TravelMateben 512-es a VGA. Ti melyiket választanátok a helyemben?

    Ja! És még egy ....Tudom egy kicsit furcsán hangzik és buta kérdés lesz,de meg szeretném kérdezni,hogy a notebookra rá lehet-e kötni 5.1-es hangfalat? Mert a mostani asztali gépemet átadnám a lányomnak,viszont a hozzá tartozó hangfalak fixen vannak a falon, nem mozdíthatóak. Ezért, ha nem lehet rákötni a notebookra,akkor használhatatlanok lesznek...ezt nem nagyon szeretném :(( De ahogy a képeket nézegettem ...attól tartok erre nincs lehetőségem....Jól gondolom?

    Köszi a segítséget,előre is!

Új hozzászólás Aktív témák