Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz BigBlackDog #1096 üzenetére

    Szerintem nincsen olyan, hogy gémer szék, székek vannak. Ezek között vannak olyanok, amik csicsásabbak a többinél és gémer cimkével vannak ellátva. Szóval, ha szerinted jó neked az, amivel már tapasztalatod is van, akkor egyrészt szerencsés vagy, mert nem vakon kell széket venned, másrészt meg vedd meg :D

    Ráadásul ahogy nézem 50-60k-tól kezdődik a közép kategória, 150k-tól meg a prémium. De itt nincsenek szabályok, ki kell próbálni és ami jó, azt megvenni. Az, hogy mennyire tartós a szék, azt meg az idő eldönti.

    Feleségem volt munkahelyén voltak hálós székek (alja, hátulja is), nagyon kényelmesek voltak, tényleg prémium hatásuk is volt, de 160k volt egy darab, de egy igazán márkás prémium szék innen kezdődik. És ez még mindig nem garancia a tartósságra. Az biztosra vehető, hogy az 50k alatti székek nem az örökkévalóságnak készülnek (1-2 év), remélhetőleg a drágább darabok ennél azért tovább húzzák (5-6 év), de kb. ennyit lehet ma kapni ezért a pénzért.

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

  • Sinisi

    senior tag

    válasz BigBlackDog #1096 üzenetére

    Szerintem az a tanács, miszerint érdemes kb. bármilyen széket vesz az ember előtte kipróbálni nálad is igaz lehet. Főleg, hogy nagyon egyéniek a preferenciák. A második link alapján engem meggyőzött a szék, de az is biztos, hogy minden úgymond extra szerintem alapkövetelmény. Mármint az elemek egyes állíthatósága szeirntem elengedhetetlen, ezért nálam a gamer székek alapból kiesnek.

Új hozzászólás Aktív témák