Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsiráfnyál

    aktív tag

    Üdv,

    Szék vásárlás előtt állok, [a jelenlegi székem] borítása sajnos több helyen is elkezdett szakadni, a kerekei gyakran kiugranak a helyükről, a gázrugója is gyengélkedik, és egy ideje olyan irányba is képes dőlni, amerre gyárilag nem kéne neki (félek hogy egyszer szétesik alattam). Kb 2 év alatt jutott ide, a Kikás színvonalhoz képest ez annyira nem rossz, de amúgy szerintem az.

    Viszonylag nagy vagyok, ~200 cm és 110 kg, ezért ami számomra a legfontosabb :
    - Bírjon el (de tényleg, és ne kezdjen el recsegni, ropogni 2 év után). A mostanira 120kg van írva, de 110-et is úgy bír el, hogy éppen csak nem esik szét. Ha jól láttam, van amire 150-et, 200-at is ráírnak, elsősorban ezek érdekelnek.
    - A fejtámlája a fejemet tartsa, és ne a hátamat, legyen kifejezetten magas a szék, az alacsony támlájúak nekem sajnos elég kényelmetlenek.

    Ezen felül :
    - Legyen tartós, ne szakadjon el, ne törjön el, ne engedjen el a gázrugó (vagy legyen rá garancia).

    Elsősorban a "gamer" székek terén keresgélek, ezekről szeretnék egy kicsit bővebb, elsősorban valós tapasztalatokból származó infót kérni tőletek.
    - Úgy általánosságban tényleg jók ezek, vagy parasztvakítás ? Nem sajnálom rá a 100 ezret, nagyon sokat használom a székemet, ha ennyit kell kiadni érte, hogy jó legyen, akkor ez nem probléma, de tényleg ezen a téren érdemes keresnem, vagy ebben az árkategóriában van a fenti paramétereknek megfelelő "nem gamer" szék, amivel jobban járok ? Kétszer annyi pénzért tényleg kétszer annyira jók is, vagy előbb-utóbb ugyanazok a problémák lépnek fel ezeknél is, és csak rádobtak +50 ezret, mert "gamer" ?
    - Melyik gyártó az ajánlott közülük ? Nagyon sok fajtát látok, nekem így ránézésre az AkRacing és a Vertagear tűnik szimpatikusnak, de sose ültem egyikben se (sajnos Pécsen ezek a lehetőségek korlátozottak, DxRacert és Arozzit láttam talán kiállítva), felhasználói tapasztalatokra lenne szükségem. Melyik a jó, melyik a gagyi ?

    Köszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák