Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P@trick

    tag

    Velem a következő történt:

    Asszem 5 évvel ezelőtt :B 1 boltban (ElektroPont) vásároltuk meg első vadiúj bontatlan oem gépünket + monitort. (Anyámék vették meg tehát nem tudtam tájékozódni a boltban) Gép az asztalon, bekapcs, majd észrevesszük, hogy nem igazán akar működni a billentyűzet 102 gombjából kb. 80... Na hát ez abban a pilanatban még nem is okozott akkora problémát, mert még extázisba voltunk esve hogy VAN PC-nk. Ezután jelentkezett a következő probléma: a gép 5-10 percenként lefagyott... Ezt tűrtük akkoriban még 1-2 hétig, de aztán elszakadt a kötél... Garancia levél elő, irány a bolt. Igen ám, csak miközben a boltban vártunk a sorunkra, én mint kiváncsiskodó ember nézegettem a garancia papirokat, és egyszer csak (majdnem) elkapott egy dühroham... A TÁPEGYSÉG MÁR HASZNÁLT ÉS VOLT JAVITVA!!!!! :C
    Azt hittem a pofám leszakad... Sorra kerültünk, ecsetelgettem a problémáimat, a boltos készségesen kicsertéltette a tápegységet, és a billentyűzetet. Gép haza, bekapcs-> még mindig fagyogat a Win2000... Szakértő bátyám megállapitotta h a RAM lehet a probléma. Hát jó go vissza bolt, reklamáció, mérgesen nézés, csere, mérgesen nézés, gép haza, bekapcs, és láss csodát, már 1 órája hibátlanul működik. :)) Eltelt 2 hónap, a CD olvasó nem akar semmit reagálni, visszavittük géppel együtt, 1,5 hónap várakozás, sikerült kicserélniük 1 másikra. Később még 2Xer leégett a monitorom, de azt szónélkül, és gyors leforgási idő alatt szervizelték és visszajuttatták hozzám :R
    Azóta még elemet sem vettem abban a boltban :DD :DD :DD :DD

    Ja és bocsánat, azt elfelejtettem mondani hogy a dobozon P4 állt mig egy 1,2-es cerka volt a deszkában :))
    Persze a garancia letelte óta már kb a 12. deszka, CPU, RAM ill. VGA fordult meg a gépben.

    SZVSZ OEM gép az x@r és főleg ne ElektroPontban vásároljuk meg

    semmi

  • P@trick

    tag

    válasz cydor #323 üzenetére

    Mi is azért mentünk oda mert megbízhatónak tartottuk, csak éppen a srác akit ismerünk, nem dolgozott aznap :W

    semmi

Új hozzászólás Aktív témák