Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemdaa

    csendes tag

    válasz eladohardver #817 üzenetére

    Tudtommal ECOBOLT ügyben semmi. Legalábbis hozzám semmi jó hír nem jutott el.

    Feljelentést elküldtem, kaptam hivatalos választ, hogy átrakták máshova az ügyet (pontosan honnan hova, azt most nem tudom, majd megnézem a papíron). Aztán egy nyomozó kérdezett még egy-két dolgot e-mailben, aztán semmi. Nagy csönd.....

    Épp a napokban gondoltam, hogy felhívom már az illetékes rendőrséget, hogy ugyanmár tájékoztassanak hogy áll az ügy. Azért vicc ez az "igazságszolgáltatás". A bűnöző megkárosít, a polgár feljelentést tesz, majd semmi nem történik. Mégcsak nem is tájékoztatnak.....

    Károsult társak, nálatok hogy áll az ügy?

  • kemdaa

    csendes tag

    válasz eladohardver #817 üzenetére

    Sziasztok,

    ECO BOLT ügyben annyi előre lépés volt a héten, hogy behívtak a rendőrségre, hogy kihallgassanak, mint tanú, mivel annak idején (1 éve....) tettem hivatalosan feljelentést. Mivel az ügyet Komáromban viszik, ezért semmi konkrétumot nem tudtak mondani a lakóhelyem szerinti rendőrkapitányságon (ahol a meghallgatás volt). Annyi volt az egésznek a lényege, hogy fenn tartom-e a feljelentésemet, és amennyiben lesz rá lehetőség, akkor kérek-e kártérítést és ha igen, akkor milyen mértékben. JA, és hogy kérek-e írásos értesítést az ügy lezárása esetén. Mondtam, hogy perszer hogy kérek, különben honnan a francból tudnám meg, hogy mi lett a nyomozás eredménye, amit már lassan egy éve elkezdtek.

    Szóval most itt tart a dolog, és várom, hogy megkapjam hivatalosan, hogy mivel zárják le az ügyet. Remélem nem azzal, hogy nem tudták beazonosítani az elkövetői kört, mert azt, hogy ki alapította annak idején az Ecobolt Kft.-t még én is ki tudtam deríteni az interneten keresztül kb. 10 perc alatt....

    Ha lesz eredmény, írok majd.

Új hozzászólás Aktív témák