Új hozzászólás Aktív témák

  • kemdaa

    csendes tag

    válasz eladohardver #817 üzenetére

    Sziasztok,

    ECO BOLT ügyben annyi előre lépés volt a héten, hogy behívtak a rendőrségre, hogy kihallgassanak, mint tanú, mivel annak idején (1 éve....) tettem hivatalosan feljelentést. Mivel az ügyet Komáromban viszik, ezért semmi konkrétumot nem tudtak mondani a lakóhelyem szerinti rendőrkapitányságon (ahol a meghallgatás volt). Annyi volt az egésznek a lényege, hogy fenn tartom-e a feljelentésemet, és amennyiben lesz rá lehetőség, akkor kérek-e kártérítést és ha igen, akkor milyen mértékben. JA, és hogy kérek-e írásos értesítést az ügy lezárása esetén. Mondtam, hogy perszer hogy kérek, különben honnan a francból tudnám meg, hogy mi lett a nyomozás eredménye, amit már lassan egy éve elkezdtek.

    Szóval most itt tart a dolog, és várom, hogy megkapjam hivatalosan, hogy mivel zárják le az ügyet. Remélem nem azzal, hogy nem tudták beazonosítani az elkövetői kört, mert azt, hogy ki alapította annak idején az Ecobolt Kft.-t még én is ki tudtam deríteni az interneten keresztül kb. 10 perc alatt....

    Ha lesz eredmény, írok majd.

Új hozzászólás Aktív témák