Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Honest

    csendes tag

    válasz GaborGh #1020 üzenetére

    "Ja még annyit, hogy az az állításod sem állja meg a helyét, hogy az "ilyen fórumokon csak a szar dobálás folyik", még pedig azért nem mert van egy ilyen topik is, hogy A jó boltok topicja!, szóval nagyon el vagy tévedve és igenis szükség van az ilyen és ehhez hasonló fórumokhoz, hogy a témában nem jártas ember könnyebben és okosan döntsön, hogy hol és mit fog megvásárolni!"

    Jó boltok topic: 50 hozzászólás

    Rossz boltok topic: 1021 hozzászólás

    Nos, úgy gondolom, a számok önmagukért beszélnek. De erre utaltam már az előzőekben, - csak nem figyeltél -, hogy az elégedett Vevő nem fog fórumokra beírkálni, nem jellemző.
    De tegyük életszerűvé, hogy mindenki megértse;

    Elégedett vevő távozik (vagy megkapja a csomagot), én meg megkérem, hogy írjon már pár kedves sort a fikázós fórumokra! - ugye nem gondoljátok, hogy ennek van értelme! Pedig ez a mi esetünkben tízezres nagyságrendű, és ismerve a webshopokat, az előzőekben fikázott (Globelectro, Speedshop..stb.) webshopoknál sem lehet másképp.

    "Ha a nagyobb cégek nem törődnek vele mi folyik az ilyen fórumokon, akkor te vajon miért, nekem ez egy kissé ellentmondásosnak tűnik?!" - erre is válaszolok.
    Ha lesűlylednék arra a szintre ami itt megy, akkor ctrl-c/ctrl-v beillesztenék ide egy listát a Feketelistás vevőinkről, ami több százas nagyságrendű!
    Az olyan vevőkről, akik hétvégére berendelik a plazmaTV-t a házibulira, majd hétfőn az elállás jogára hivatkozva visszahozzák bontottan, eladhatatlanul.. és hosszú sora van a vevői oldalon is azoknak, akikre szart lehetne dobálni, de nem tesszük, mert ellentétben veletek, mi NEM ÁLTALÁNOSÍTUNK néhány vevővel történ probléma alapján!

    Ezért írtam csak ide ebbe a fórumba, hogy hátha egy-két ember elgondolkodik, mielőtt "lealjasoz" bemocskol másokat. Sok esetben nem is kellene idáig eljutni, ha venné valaki a fáradtságot és kulturáltan próbálná kezelni a problémáját.

Új hozzászólás Aktív témák