Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz TazLeacher #3701 üzenetére

    "És még én élek sz@r helyen?"

    Én nem tartom szarnak a környezetemet ahol élek.Én választottam meg ahol élek, én költöztem ide , nincs problémám a szomszédsággal sem.
    Azért miért nevezném rossznak a környezetet mert előfordulnak húzósabb helyzetek.Egyáltalán hol nem fordulnak ilyeenek elő az országban?Ettől nem válik rosszabbá a hely ahol élek.
    Én nem panszkodom, te panaszkodsz , elégedetlenkedsz a környezeteddel, pedig mint írtam már hozzám is törtek már be.
    Jó reggelt, ez a mai magyar helyzet, aki burokban él az nehezen fogadja el ami zajlik körülötte.

    "Te mondtad, hogy ilyen nincs, hogy így vélekednek a rendőrökről.Amikor csak hasonlót mertem írni, kikérted magadnak, hogy ezt csak én gondolom így."

    NA megint nekifutok.Többször írtam ,hogy egy kolléga szavaira reagáltam , akinek támadtatok mert le merte írni ,hogy "nem érdemeltek meg bennünket".Ti ezt kissé félre értettétek , amire én reflektáltam ,hogy talán azért írt ilyet mert ............ lásd a korábban írtakat.
    Nem én írtam ,hogy engem utálnak, leköpnének hanem azt ,hogy a média hatására sokakban alakul ki a téves kép amely alapján úgy érzik utálniuk kell a rendőrséget , de erre szinte objektív magyarázatot sen tudnak adni, csak általánosságokba kapaszkodnak.

    "Azért van még egy pár stresszes meló a világon..."

    OKé, nem kétlem, de kérlek írd le azokat ahol a stresszes meló eredményeként még le is néznek, ami ezáltal új stresszfaktorként merül fel.(Leírom nehogy félre értsd, nem engem néznek le.)

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák