Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz scyllafren #39688 üzenetére

    Steamen van pár ingyenes játék, először szerintem azokkal ismerkedj. Elsőnek ajánlom a The Lab-et, az tipikusan Vr-ral való ismerkedés minijátékokkal de nagyon jó.
    Aztán nézz ködül a Steam könyvtáradban, hátha van olyan, amihez van mod vagy VR átirat alapból.
    Pl.: Alien Isolation-höz van MotherVR nevű mod.
    GTA V-höz is van VR mod, az is nagyon jó, de csak Story módban mert online-ban letiltanak érte (meg nincs is sok értelme online-ban).
    Ha van kormányod, akkor még autós játékok azok amik meglehetnek neked (Pl.: Dirt Rally, Assetto Corsa)

    Fontos: Ha a Half-Life Alyx-szel kezdesz, azzal számolj, hogy az a top-top VR játék... Nem nagyon van még egy olyan a piacon ami megüti azt a szintet, ezért ha azzal kezdesz nagyon magasak lesznek az elvárásaid a VR játékokkal szemben. Alyx annyira jó, hogy utána minden más sz@rnak tűnhet... Nem baj ha ezzel kezdesz, de nem árt ha ezt észben tartod. Minden esetre én megnéznék előtte pár másik címet, ingyenes tartalmakat is.

    Amit érdemes mindenképp megvenni az a Beat Saber. Index-szel tuti jó a követésed, az hogy mennyire van most érzéked a ritmusjátékokhoz egy dolog de gyorsan lehet benne fejlődni.
    Akcióban sosem volt és kb sosem lesz a Beat Saber, ezért arra be lehet ruházni bármikor.

    A többi játék sokszor nagy akcióban szokott lenni. Helyedben megvárnám a Summer Sale-t és akkor ruháznék be akár nagyobb összeggel az akciós kosárból több játékra.
    Szokott lenni Croteam bundle (Serious Sam VR átiratok és origi VR only cím, Talos princible és a többi) vagy Bethesda játékok is szoktak ilyenkor akcióban lenni. Régebbi címeket most perpill szerintem kár teljes áron megvenni, de az akciók előzményeit az isthereanydeal.com-on is tudod követni.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • gulasoft

    őstag

    válasz scyllafren #39688 üzenetére

    Szerintem kezdő VR-osként érdemes a vivieport egy hónapos előfizetését megvenni. Ez 4300 forint és egy hónapig az ott található játékok nagyrészét ki tudod próbálni (ezzel igazából csak kölcsönzöd a játékot, ha nem fizeted tovább akkor elérhetetlenek lesznek). Ha megvannak a címek amikkel biztos akarsz hosszabb ideig játszani, akkor azokat a nyári vásáron megveszed a steamen vagy befizetsz még egy hónapot. Van egy 3000Forintos akciós ár, de azzal vigyázni kell, mert azzal azt vállalod, hogy egy éven kersztül minden hónapban fizeted ezt a 3000 forintot, azaz egy év alatt 36.000Ft-al kell számolnod, cserébe, elérhetők prémiumabb játékok, és általában adnak 2 játékot örökre, mert egy év után ugyan úgy elérhetetlenek lesznek a játékok mint az egy hónaposnál ha nem fizeted tovább.
    Egy hónap alatt elég sok játékot ki tudsz próbálni, javaslom ne ragadj le egynél, próbálj ki minél többet, keress társaságot a játékhoz, van több facebook csoport discord csatorna ahol tudnak neked segíteni választani.
    Én a miénket ajánlom, a többiek, majd ajánlanak esetleg mást.
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Új hozzászólás Aktív témák