Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz TESCO-Zsömle #32014 üzenetére

    Hát ez jó kérdés. Jól értem, hogy te azt akarod, hogy a monitort kiváltod a VR headsettel?
    Én nem konkrétan erre gondoltam, hanem arra, hogy pl sok szimulátoros emberke akik csak szimulátorokkal játszanak, már nem játszanak monitoron csak VR-ban tolják a simeket. Illetve sokan vannak akik játszanak mindenféle játékokkal, de VR-ban is vannak olyan címek amik pl egy CoD-ot vagy CS-t helyettesítenek és már nem nagyon játszanak monitoron játékokkal, mert a VR nagyságrendekkel nagyobb élmény. Ha játszanak, akkor az azt jelenti, hogy VR-oznak.

    Sima nem VR-os címeket lehet játszani akár az Oculus beépített virtuális Desktop-ján de annak semmi értelme. Csak annyi, hogy van egy nagyobb, de pixeles képernyőd.
    Én arra gondoltam, hogy sokaknak a PC-n való játék fogalmát a VR kiváltotta és akinek van VR-a az nem igazán játszik monitoron. Van ellenpélda is persze, mert én is még ettől függetlenül játszok monitoron is néha. De van aki azt mondja, ha már játszom akkor csak VR játékokkal mert a monitoros game-eknek nincs értelme a VR után.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák