Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz FeRRaR1 #7804 üzenetére

    Széthúzható féltengellyel már engem is rántottak be komplettre az első autómnál :W Meg volt hogy komplett munkahengert és féket akartak cserélni egy szivárgó légtelenítő csavar miatt, mert hogy az egybe van. Egy pajszeren 8-as kulcs érdekes módon kiszedte fél perc alatt, csak kicsit be volt rohadva. Ez 2 külön szerelő volt. utána a harmadikba futóművem túl állították és beleért a dobba kanyarba. Negyedik alkalom nem volt már sehol. Műszakin kívül 7 éve nem látta szerelő az autóim az xc lézeres futóművezését kivéve. Igaz hogy rengeteget szívtam 1-1 szerelésnél és sokba vannak a szerszámaim de rémálmomba kelljen max szerelőhöz mennem.

    Fél éve próbáltam meg, egy eddig nem látott szerelőt hogy féltengely gumiharangom cseréljenek a Roveren, mondom 1500ft-os tétel ne én szívjak. A 13e ajánlatnál viszont letérdeltem kb. Mondom lófaxt és jártam vele úgy míg nem volt időm. Persze 2 hónap alatt sikerült be is törnöm egy erősebb kanyarba de másnap új! csuklóval és gumiharanggal kicseréltem otthon 6500ft végösszeggel. Oké, szívtam vele és haza kellett húzni a törés miatt 10km-et de egy új csukló van az autóba haranggal az ajánlat feléből...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák