Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBalu

    tag

    válasz runner 125 #2661 üzenetére

    Hello!
    Nekünk 2002-es S80-asunk van executive, vagyis a gyári legjobb zenével. Volvo GPS-el foglalkozók nekünk úgy mondták, hogy a Pioval az lenne a gond, hogy a gyári két erősítőt nem tudja használni, és a kormányon a gombok sem működnének. (Ebből mennyi az igazság én nem tudom, ők ilyen fejegységekkel foglalkoznak javítanak, egyébként nagyon korrektek)

    A miénkben iPod vezértő van a CD-tár helyén bekötve, így számokat a kormányon tudok váltani, egy a gond vele, hogy nem időrendben van, hanem ABC szerint... :S

    Láttam használtautón egy ilyet a képeken a monitort érdemes megfigyelni, a leírásban ott is van h van benne plusz de nem találtam a neten külön ilyet.

    http://www.hasznaltauto.hu/auto/volvo/xc90/volvo_xc90_2.5t_keszletkisopro_akcio-6623358

    Másik kérdés, ha Vida és Dice is van a gyárilag nem xenonosba, a xenon lámpákat be lehet rakni? Azt néztem a vidában h küldi az értékeket amik a xenon állításához kellenek, és kalibrálni is tudom.

    Valaki írta, hogy ködlámpát kellene neki bekapcsolni, a saját autómon néztem, de nem nagyon találtam, hogy hogyan lehetne deaktiválni. Parancsot tudok neki küldeni h kapcsolja fel de az a baj h még ismerkedés szinten vagyok a programmal. :))

Új hozzászólás Aktív témák