Új hozzászólás Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    Új lencsék kerültek a szemüvegembe. Közelre nem bírok vele nézni, egyből szédülök meg mittudomén, szóval rossz. Távolra okésnak tűnik. Ez most cylinderes szemüveg, előtte nem tudok róla hogy ilyen lett volna. Tényleg csak szokni kell (1-2 nap) és utána nem lesz gond vagy ez nem lesz jó? Eddig a bal -1,5-ös, a jobb -2,5-ös volt, most a bal -2 és -0,5 cylinder, a jobb -3,25 és -0,25 cylinder.

    Ahol először voltam megnézetni a szemem ott eléggé gyorsan zajlottak az események (úgy érzem el lett kapkodva), így ahol a lencséket csináltattam megkértem hogy nézzük meg hogy jó-e amit felírt a szemész. A gépbe való bámulás után azt mondta a nő hogy nem azt adná amit felírt az orvos. Az orvos -2 és -3-at írt cylinder nélkül, ennyi. Azzal nem is láttam jól a kivetített dolgokat itt az új helyen, a cylinderes javítással viszont igen.

    Az új szemüveggel közelre nem is látok olyan jól (tán túl erős?), távolra viszont sokkal jobb mint a régi, tán tökéletes is, passz, nem sokat teszteltem még (nem hordok mindig szemüveget, munkánál inkább csak zavar mert beporosodik és ott nem is kell nagyon messze néznem)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Új hozzászólás Aktív témák