Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    Üdv mindenkinek :)

    Én az első pektámat 13 évesen kaptam, az 0,5-ös volt. Rá egy évre jött a 1,5, majd úgy 1,5 évre rá a 4,5... Sajna itt még nem állt meg, mert nagyjából 3 évre rá eljutottam a 6,75-7,25-re - per pillant is ez van... ( mindegyik ''-''-os, tehát rövidlátó vagyok... )

    Gondolkodtam a szemműtéten, mivel úgy tűnik megállt a romlás, de egy teszt után azt mondta a doki, hogy nem valószínű, hogy 0-ra ki tudják hozni, akkor meg nem dobok ki rá egy valag pénzt - meg persze ott van a kockázat is ( ami állítólag nem túl nagy, de mégis... )

    A tísztítást én is szappanos vízzel oldom meg, és egy puha ronggyal szoktam áttörölni - eddig jól bevált.

    Alighanem cserélni fogom a mostani optikát valami újabbra, mert a mostani már kicsit avittos... Lehet, hogy én is benevezek egy ilyen automatikusan sötétedőre...

    A mostani vékonyított lencsével van szerelve ( annak idején 15k volt darabja ), első ránézésre nem olyan vastag, de azért a hiányát erősen észreveszem :DDD

    Ja, és a korom - 27 múltam...

    Szerk.: holmi helyesírási hibák.. remélem már nincs :U

    [Szerkesztve]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák