Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudikpal

    aktív tag

    válasz huntenseN #1898 üzenetére

    A fej használhatóságára.
    Slimnél ennek a meghibásodása CSAK fejcserével orvosolható, fatnál van alternatív megoldás is.

  • Brian_GT

    őstag

    válasz huntenseN #1898 üzenetére

    Ha mindenképp PS2t akarsz akkor okés, bár az kissé furi érv, hogy a PS3-t azért nem akarod, mert 2-3 hónap múlva beunnád. Grafikában is és új címekben is messze jobban el van látva, mint a PS2. Én azt mondom neked PS2-n max azt érdemes játszani, ami nincs pc-n..szóval exkluzív címek...Tekken..Gran Turismo...God of War..stb. viszont ezek mind újabb verziói már elérhetőek PS3-on is. Egyedül nyilván az ár az ami magasabb is jóval. Ezt én nem tudhatom mekkora anyagi háttérrel rendelkezel, dee ezt a 2-3 hónapos kérdés végett hülyeség :) Akkor a PS2 is hülyeség :)

    De ha ps2 akkor mint előttem is szóló írta az olvasófej az ami nagyon kényes. Mivel a lemezt úgy rakod be, hogy a kiugró tüskék pattannak a lemezre, bizonyos nyomás hatására, így ezeket meg kell nézni nincs e valamelyik letörve.
    Meg kell nézni mennyire koszos a gép, ha áll a dzsuva akkor felejtős, de ha kívülről tiszta akkor is lehet látni a gép belsején ha el van hanyagolva. Maga a lézer körüli részt tilos takarítani, szóval ott mindegy mi van...de lehet látni ha az a gép kinyitott tetővel még törlőrongyot nem látott.
    Továbbiakban pedig el kell indítani és meg kell nézni milyen a hangja és hogy működik. Ha nagyon hangos már bekapcsoláskor akkor ott már jót nem találsz... egy idő után a rendes gép is hangos lesz, ez a beépített ventillátor kapcsol magasabb fordulatra ha már nagyon melegnek érzi a gépet...de ezt indításkor kihűlt gépnél kizárt, hogy alap zümmögésnél hangosabbat halhass. Illetve hallgass rá, hogy olvassa a lemezt... értem itt mennyire zökkenőmentesen indul el a játék és indítástól mennyire ,,karistol" esetleg a fej. Ha nagyon ,,kaparja" akkor abban a fejben már sok nincs. Egy ilyen csere meg kb a gép ára.

    Én azt mondanám mindenképp olyannal menj el megnézni a konzolt, akinek van vagy volt és jól ért hozzá...azt meg, hogy vmi vaterán ilyesmin vegyél látatlanban...azt csak saját felelősségre...konzol nem az a termék amit el is hiszünk, hogy semmi baja. Sok sikert.

    Egyébként tanács, ha mindenképp használtan szeretnél...bár írtad 15-30k...30 alatt már vadi újat kapsz...minden bolt igyekszik kiszórni raktárról, szóval akár egy akcióba is belefuthatsz...nah de ha használt akkor érdemes olyan webshopoknál, konzolboltoknál érdeklődni, akik vesznek be használt terméket. Ők alapban nem vesznek be rosszat, hisz akkor nem tudná eladni ismét, így garantált feléd is, hogy nem fognak átba***ni. Árban meg ugyan ott vagy.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz huntenseN #1900 üzenetére

    Mindenképpen...15 vagy 22 nem akkora árkülönbség annyira, hisz egy vadonat új és egy használt cuccról beszélünk. Konzolnál kényes téma a használtság, kivéve ha az előző kommentem alapján vennéd boltban.
    A fat gépekről meg sok jót nem hallani.. ha veszel akkor mindenképp slimet...chippelt szó meg chips akart lenni ugye? :) Véletlenül sem valami csúnya dologra gondoltál ugye?

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák