Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz perge666 #4518 üzenetére

    Tudod néha úgy érzem hogy nekem ott abba is kellett volna hagynom a konzolozást a Playstation 2 korszak végén. A kis PSone-t imádtam mivel rengeteg játék közül lehetett rá válogatni azon a kis gépen nekem a Silent Hill első része a best! ;) De lehetne sorolni még csak ki sem férne ide úgyhogy inkább hagyom is. ;) Na a Playstation 2 nekem erre rátett még egy lapáttal persze a legjobb értelemben már csak azért is mert a PS1-es kedvenc játékaimat is tudtam rajta tolni. Viszont a Playstation 3 korszak óta hanyatlani érzem ezt az egész konzolos világot. Persze ezzel nem azt akarom mondani hogy a PS3-ra meg a PS4-re nincsenek jó játékok. Viszont már közel sem annyi mint ezekre voltak és közel sincs meg bennük az az igazi konzol feeling mint ezeknél megvoltak. Emlékszek amikor az első PS1-es gépemet meg PS2-es gépemet megkaptam a szüleimtől. :) Hát le sem tudom írni hogy mit éreztem akkor! :) Persze pozitív értelemben. Na az újabb konzoloknál ez már nem igen volt meg és szerintem nem azért mert kiöregedtem volna belőle tehát kiégtem volna hisz a mostani PS4-em és a Wii U-m mellet sokkalta jobban örültem ennek a kis PS2-es gépnek. Mondhatjuk úgy is jobban mint a másik két gépnek együtt véve. ;) :R

    [ Szerkesztve ]

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák