Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    Kösz,akkor majd egy tisztítást megejtek.Valahogy elég sok por összegyűlt abban a gépben.Meg kívül is a portoknál.Meg lenne egy-két kérdésem is még

    -Láttam vannak netes játékok,mint pl. a Battlefield 2 vagy a SW:Battlefront.Ezekkel manapság játszanak még PS2 tulajok.Szal ha megveszem a játékot és fellépek a netre,lesz ott más játékos?Vagy PS2 játékokat már nem igen játszanak online?

    -a másik pedig az lenne,hogy ha esetleg valaki ismeri Joeystation nevű pesti boltot,ahol lehet konzolt és játékot venni,náluk lehet e online rendelni?Lehet a tesóm mégsem ér rá bemenni,ezért jó lenne,ha esetleg elküldenék nekem a játékot.De a honlapon ezzel kapcsolatban nincs infó.

    -Meg érdekelne valami jó verekedős játék.Régen Amigán/PC-n csak Mortal Kombat-ot ismertem.Na meg a Street fighter-t.De látom itt van Tekken meg Dead or Alive is.Tekken Dark resurection-t láttam PSP-n,vegyes érzésekkel játszottam.Nem volt rossz,de olyan hűdejó sem.
    Ja és kaptam a géphez a Def Jam-et,na az meg valahogy abszolut nem jön be.Lehet mert ez a kemény rapper téma is messze áll tőlem :U .

    Hirtelen ennyi,de még lehet eszembe jut pár dolog :).

    [ Szerkesztve ]

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák