Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adam0717

    csendes tag

    válasz Ganz-[HUN] #5667 üzenetére

    Értem már. Igen, erről hallottam, hogy a PS2-ők nagyon hanyagul lettek összeépítve, melyet valamilyen szinten meg is értek, hiszen a Sony lázban volt, hogy a Sega meg az Xbox előtt adja ki konzolját...
    Így 10-15 év után már sajnos biztos retkes a fej :((( De hála istennek alig használom a lézert, szóval ezt a pucolást inkább hagyom egyelőre.
    Írott CD-ket nem használok, mivel a PS2 teljesen gyári, nincs chippelve, softmodolva.
    A PS1-et pedig csak néha veszem elő :)
    Köszönöm szépen a válaszokat! :)

    Egyébként, örülök, hogy nem vagyok egyedül, aki még PS1 meg PS2-vel tolja :D

    horkovy24, Köszönöm szépen, sajnos én sem hiszem hogy a gyári fej van benne, de igaz, a lényeg, hogy egészségesen ketyereg :) A PS2-őnek én is nagyon örültem, hogy így működik, pláne, mikor megláttam hogy a hátulján még ott figyel a garancia-matrica :D
    Meg fogom őket becsülni, szeretném, ha még a gyerekeim is kipróbálhatnák... :)
    Köszi mégegyszer! :)

    [ Szerkesztve ]

    My in-use PlayStation® consoles (40 in total): PlayStation® SCPH-1002: FreePSXBoot | PlayStation®2 SCPH-39004: FMCB 1.8 - OPL + ESR - 250 GB IDE HDD, SCPH-75004 Silver: Matrix Infinity FW 1.93 | PlayStation®3 CECHH04#1: OFW, CECHH04#2: CFW 4.90 Evilnat | PlayStation®Portable PSP-1004: CFW

Új hozzászólás Aktív témák