Új hozzászólás Aktív témák

  • k.

    őstag

    Szeretnék ehhez a ps dologhoz hozzászolni kicsit.
    Tehát én azt tudom mondani hogy nekem speciel nem játékra kéne.Blu-ray fanatikus vagyok most is van vagy 17 film május óta.Emellé ott a memkari olvasó.Igen az újakba nincs de találtam egy spéci helyen egy vadonat uj 60gbosat.Remélem még 3 hónapig legalább ottlesz:D Bár 2,5 fél év alatt nem vitték el talán most sem fogják.
    Nade A játékokkal is az van hogy amennyire igényesnek tartom magam filmek terén-pl csomo filmet nem tok végig nézni amit osztálytársak ajánlanak elég csak az uj halálos izére gondolni- de a játékoknál nem érdekel a graf.A minőség igen de sok jó játék van ps2re ami miatt ugy gondolom még hogy még jóideig fogom tolni a kicsit.
    Viszont!:A ps1et is be fogok hamarosan szerezni lehetöleg nem chippeltet.De sajnos nem tudom hogy lesz rá annyi játék ami ps2re.Mert nehéz már beszerezni.
    Tehát.Az én szemszögemből;)s3 mint multmiédia center amely minden multimédiával kapcsolatos igényemet kielégiti.Ps2.Hát izé egy játékkonzol dvdvel.
    A PSPt is ezért szeretném.Fogok vele játszani de ami igazán fontos az a multimédia.
    Tehát amint látszik nekem nem csak a játék miatt kell a gép.És jelenleg a ps3nál erre nincs jobb dolog.
    A PS2 képek meg remélhetőleg hétvégén érkeznek ha nem felejtem el. :)

Új hozzászólás Aktív témák