Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz xabolcs #18835 üzenetére

    Úgy vettem észre az egészet, hogy nem jött be pl a ph, meg hasonlók, de pl TOR-on keresztül ment... Gondoltam akkor valami DNS lesz..
    Mivel van fent DNS alapú adblock (azon belül meg DNS kiszolgáló is cserélve), így az volt a következő lépés, de annál 2 helyre volt hiba jelezve, mondván X Y IP SSL (vagy TLS, már elfelejtettem, de na hasonló) igazolása/tanúsítványa hibás...Ekkor (kicsi külső segítséggel) eszembe lett juttatva, hogy azok is járnak le, meg újúlnak meg, ami idő alapú, azzal mi van... És ekkor láttam az adott dátumot. (Ez volt egy napon, 2 indítás után 1-1 óra használat után).
    Másnap, tegnap egyből indulás után (értsd minden betöltött), néztem rá, akkor is bajos volt. Akkor írtam ide. De utána még eszembe jutott, hogy hátha oda-vissza kapcsolgatni időzónákat segít-e, de nem vártam meg egy restartot...
    MA (a hajnali budapestiről UTC-re átállított időzónával) rendesen indult, és minden betöltött, így mindent elért, és betöltött...

    Érdekes, de legalább értem annyira, hogy tudok róla kérdezni jól :)

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák