Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    Hello!
    Nagyon amatőr vagyok az openwrt témában, de erre majd ti is rájöttök :B
    Szóval két tp-link routert szeretnék összehozni wds bridge módban. A gyári fw-vel működött a dolog, de nagyon bizonytalan, sőt, inkább rossz volt a rendszer, ezért Suste fórumtárs javaslatára kipróbálnám az openwrt-t. Eddig szinte csak a gyári tp-link fw-ket használtam, megszoktam hogy pár kattintás és megy minden ami nekem kell, úgymond bolondbiztos volt a rendszer. Most meg a tengernyi beállítástól zavarban vagyok, mint Ádám anyák napján :)
    A helyzet a következő. Egy 841N routerrel kezdtem a műsort, felment rá a suste féle BB 0.8.2 fw, azt be is állítottam hogy a pc-n lanon volt net, de a wifivel szívtam. Szerintem mindent jól beállítottam, mégis, amikor elindítottam és bekapcsoltam a wifi biztonsági beállításokat, a teló látta a hálózatot, de IP-t nem kapott, nem tudott csatlakozni és szinte ugyanakkor a pc is elvesztette a netet és nem is tudott újra csatlakozni. A routert továbbra is elértem a webes felületen és a 9092-es oldalt is. Router újraindítás, ugyanazt párszor eljátszottam, mindig ugyanaz lett, eltűnt a net. Azt gondoltam valami beállítást rosszul adtam meg és hogy kéne egy teljes visszaállítás. Megláttam a 9092-es oldalon valami reset gombot és megnyomtam. Azóta a routert ha bekapcsolom csak a power led világít és a lakat villog. Semmi többet nem tudok vele csinálni. Mi a helyzet ilyenkor? :F

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák