Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz vadkörte #38626 üzenetére

    Hello! Megkérdezhetem tőletek ,hogy miért csask a sima M2 -bővítetett verziót rendeltétek meg ,és nem a Pro verziót ? Vagy esetleg néztetek összehasonító videókat és ezért pld...
    A 4 Thunderbolt 4 -es helyett csak 2 van az nem lesz baj pld? Vagy ,hogy a Proba elvileg jobb a Grafikus teljesítmény de az se biztos a mindennapokban lehet annyira jön ki mint a tesztek számaiban. Mert sokszor már sajno az Apple is rámegy a sima tesztekre ,és azzal példálózik ,és közben sorra bukik meg a Youtube videokban amikor programokkal van hajtva a gép.
    Monjduk lehet cégre vettétek és így sokkal olcsóbb volt nem tudhatom persze ,de akkor a Pro is olcsóbb lenne persze.

    Plusz a kérdésem ,hogyha cégre veszi az ember akkor arra is lehet venni Protection Plan garancia kiterjesztést amivel 3 év lesz a gari? És tényleg 3 év lesz? Mertt ugye csak 1 év gari jár a cégesekre, ha jól tudom.

  • Sidorovich

    senior tag

    válasz vadkörte #38626 üzenetére

    Ma megérkezett a Mac Minim (M2 16/512 CTO) épségben. Beüzemeltem, eddig minden működik. :))
    Végül összesen 8 nap alatt hozták meg. (február 26-án rendeltem)
    Eddig nagyon tetszik, persze sokmindent (újra) szokni kell. Kíváncsi leszek a 16GB mennyire lesz elég hobbi full-stack (1 backend service, 1 frontend, 1 SQL DB) szoftverfejlesztéshez és sok böngésző tabhoz.
    Arra van esetleg megoldás, hogy az activity monitorban levő adatokat elmentse? Igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy hosszútávon lesz-e valaha sárgában/pirosban a memory pressure, és mennyit kell swappolnia. Ehhez nem szeretném állandóan nyitva tartani és csekkolgatni ha nem muszály. :R

Új hozzászólás Aktív témák