Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz trialboj #38444 üzenetére

    Nem kell hozzám semmi, csak felteszed, behúzod az alkalmazások mappába és kész. Menni fog.

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz trialboj #38444 üzenetére

    Nem lesz belőle baj, és pont a múlt héten jelent meg egy új (béta) verzió:
    Ez a béta kiadás (a v1.4.x fejlesztési ciklus első kiadása) egy új kísérleti funkció kezdeti megvalósítását tartalmazza - a kijelzőkapcsolat-kezelést az Apple Silicon Mac-ek számára. Ez a funkció lehetővé teszi a belső és a külső kijelző ki- és bekapcsolását az alkalmazás menüjéből. A kijelző kikapcsolása teljesen eltávolítja azt a kijelző elrendezésből és alvó üzemmódba helyezi, míg a visszakapcsolás bekapcsolja a kijelzőt és visszaadja azt a kijelző elrendezésnek.

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

  • vadkörte

    addikt

    válasz trialboj #38444 üzenetére

    Kis előszó:
    02.02-án rendeltem a picurt, 23.04-én adták fel Shenzen-ben, 02.06-án - ma - vettem át a csomagot (02.13-15-re volt előjelezve az érkezés)

    A rendszer annyira nem lesz idegen, OK meg kell szoknom, azért a 20+ év Win (a munkahelyemen amúgy is Win van) után nem fog menni varázsütésre minden. Biztosan lesznek furcsaságok, de pár éve linux-ozok is - Manjaro KDE - a kezelőfelületek között pedig elég nagy a hasonlóság, szóval elveszni nem fogok. Mellesleg hetek óta nyúzok egy Monterey-t egy virtuális gépen, így a mély víz nem is lesz olyan mély. Ma este csomagbontás, belakás, és élő alpha-teszt, immáron valódi MacOS-sel.

    Ez már a többieknek is szólna.
    Vállalkozóként vettem a gépet, azt mondta az ügyfeles srác - a magyar adószám miatt csak ügyfélszolgálaton keresztül tudtam vásárolni, amúgy már értem miért zengenek ódákat az Apple telefonos ügyfélszolgálatáról - hogy e-mail-en kapom majd a számlát. Kb. mennyi idő szokoktt lenni, míg megérkezik és ha esetleg mégsem kapnám meg, hol és hogyan tudom lekérni?
    Valamint a szkenneremhez- Canon CanoScan 4400F - hivatalosan az OS-X 10.9-hez érhető el az utolsó driver. (W10 alatt is a W8.1 driver-ével működik) van némi esélyem, hogy Ventura alatt működésre tudom bírni, vagy engedjem el? Leginkább filmszkennelés miatt lenne fontos, de ha nem megy, hát nem megy. Nem vágok miatta eret magamon. A Vuescan-t hagyjuk, sem a szkenner sem a filmszkennelés nekem nem ér 30E HUF-ot.

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák