Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wm2

    őstag

    válasz biker #27033 üzenetére

    pontosan :-) amit nem értek, és nincs kedvem a logokat bogozni már, hogy alvó állapot után a legtöbb az unified log meg crash log, ha nem figyelsz rá több száz mega, ami lehelletnyivel kisebb ha kikapcsolom a wifit, de végtére is sok a szemét, és az Onyx vagy a CleanMyMac kötelező app, mint egy CCleaner vagy mittoménmi Win alatt, ha a konzolt elkezded figyelni is sok felesleges dolog fut, egy nagy rakat kód, amire ráférne egy takarítás

    Ozora <3

  • bmwk1200s

    őstag

    válasz biker #27033 üzenetére

    Az iPadem viszont mai napig igy megy. Max akkor inditom ujra, ha frissites van. Air 2 es mindenre eleg, amire nekem kell. Gyors is a mai napig. Abban remenykedem, hogy idovel, ha a Pro vonalra nem is, jon majd az Apple AxX szerias procija a Macekbe is es akkor talan visszajon a regi es szep PPCs idoszak. No lag, no strandlabda, csak sebesseg, megbizhatosag, stabilitas. Milyen szep is lenne...
    Ha igaz az A10X geekbench eredmenye (9000 felett) akkor tenyleg johetne MacBookba, Airbe, kicsi iMacbe. Meg a MacMinibe is boven eleg lenne egy iPad pro teljesitmenye macOS-szel.

    Semmit sem írok alá!

  • rii

    nagyúr

    válasz biker #27033 üzenetére

    eszem ágában sincs védeni az intel vonalat*, .... csak kérdezni szeretném, hogy amit írsz
    - a plattformváltás ppc-ről intel-re
    - a rengeteg sok OSX kiadás (ami én személy szerint nem értek, de valszeg azért mert nem is értek hozzá)
    - az apple hozzáállása (ami azért jól tükröződik a sok zsanérhibán, (eddig 20 mac-ből 2-3 olyan volt, ami azért túlzás egy közel millás gépnél, hogy vagy szerviz, vagy spec az enyém teásdobozzal van kitmasztva, az belső porosodás - 6 gépből 3at szervizelni kellett miatta, elég sok videokártya probléma, amit szintén nem értek hogyha jól vannak összerakva az alkatrészek, akkor miért produkálak ilyen hibát (nem hinném hogy sz.r a pc-s video kártya.)

    az OSX egy nagyon jó oprendszer ... tudomásom szerint a freeBSD-re épül, ami nem kapta meg a UNIX szabványt, de az apple úgy megcsinálta az OSX-et, hogy az már UNIX-szabványú.

    ha hülyeséget írtam, elnézést, és korrekciót kérnék szépen ....

    az intel vonal legalapvetőbb problémája, hogy megőrizte a 80386-felé a kompatibilitást. vagymitmeghogy ...

    * de azért 97-ben is volt már olyan legend, hogy Linux-os gépet csak azért kellett bekapcsolni újra, mert áramszünet volt, pedig rengeteg lekérést kellett teljesítenie/nap.

    szóval lehet a sz.rból is várat építeni :)
    de az én meglátásom szerint úgy nem, ha csak tolják-tolják ki az újabb OSX-eket ...

    2011-es imac 27: nagyon durván hajtottuk szerencsétlent, 4 éven át, a porosodástól eltekintve nem emlékszem, hogy lett volna vele gond működés tekintetében. (mármitn az én gépem ... a többieké is volt porofás miatt ... meg 1-2 videokartya miatt is szervizbe ... nem munkara valók ezek, hogy kell egy tartalék, hogy ne essen ki a meló, pedig millás gépek .... csak agyon vannak integrálva ... )

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák