Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Don Vittorio

    őstag

    válasz eddie303 #1196 üzenetére

    Van ilyen is, olyan is. Norton Internet Security is van.

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

  • biker

    nagyúr

    válasz eddie303 #1196 üzenetére

    passz

    szépen system preferences-ben bemész a sharing>firewall-ba, turn on, portokat egyesével ki-be kapcsolod (ftp, ssh, smtp, stb stb) többire stealth mode

    teszteltem már wigwam és hackertools firewall tester oldalakról, gyakorlatilag még a lezárt portot se jelzi ki, csak hogy nincs válasz...
    ez a korrekt.
    mint a zonealarm volt anno

    nem kell 3rd party.

    futó processek közt van ipfwdloggerd, ha erre gondolsz

    semmit nem kell terminalozni egy átlag esetben

    amugy linux/unixra visszatérve:
    ha nem szeretnék kicsit játszani, és nem lennék a munkám miatt rászorulva a microfos office-ra időnként kompatibilitás miatt, meg adobe/macromedia termékekre, évek óta linuxoznék.
    szóval nekem nem nagy váltás.

    kb 4éve foglalkoztam másodlagosként linuxokkal, de egyik sem volt elég jó.
    debian, uhu, suse, mandrake, redhat/fedora, mind frankó, szép, okos és gyors, de ha valami baromállat office doksit küldenek, vagy adobe/corel fileokat, ott a vég és nincs mese...

    itt most ez MIND megoldható.

    szóval evvan :)

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák