Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Te atya ég, tényleg ennyire körülményesen, és cseppet sem user friendly módon lehet csak login screen cserélni? Készítettem magamnak egy fasza kis képet, ami még megy is a mac vector art stílusával, be szerettem volna rakni csak login screenhez, de nem tudom, mert nincs rá könnyű megoldás, csak ilyen gányolásokat találok.

    Komolyan ez az egyetlen módja? Nem tudom elhinni hogy nincs valahol egy sima menü ami ezt megoldja. A fenti módszerrel állítólag bukom a dinamikusan napszakhoz kötött háttérváltogatást. Meg ki kell legyen kapcsolva a FileVault, ami nem tudom mi, de cseppet sem tetszik hogy bohóckodni kell miatta :W

    Valaki szerint még veszélyes is így buherálni a lockscreent
    "this process brings risk to the comouter because everyone is able to load any script in the initial system. although many users says mac is free form virus, it is not right. there are a bunch of virus for mac too. if you visit some website or receive a makware file on internet which is able to put malicius file in that, it can access your initial system. it is Because MAC's default lock screen is locked to change it. Otherwise, Apple could offer an easy way to do that."

    ---
    Kösz a képnézegetős tippeket mindenkinek, feljegyzem őket és remélem lesz közte olyan jó mint az IInA videó lejátszó. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák