Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boby7676

    újonc

    Üdv! Adott egy Logitech G29-es kormány. 2018-ban vettük olaszországban akciosan 200 euroért MediaWorld ben.(ottani mediamarkt) Nagyon ritkán használtuk maximum 10 alkalom lehetett ps4en. Most kapott a fiam egy gamer pc-t amin rajta van a forza h 4 is és kipóbáltuk vele többször is működött minden faszán. Most legutobb viszont a kormány forgatására nem reagál semmit. A gombok működnek pedig(menűben, kamera állítás stb) arra reagál a pedálra is reagál. A logitech alkalmazásán belül sem forog el a virtuális kormány ha forgatom. Úgy rémlik hogy ha usb csatlakoztatom akkor elkéne kedzenie forogni a kormáynak(kalibrálni) de ez sem történik meg. Valahol olvastam esetleg a por miatt lehet ez? nem tudom... Ahogy említettem nagyon ritkán használtuk és nem értem mi ez most... Annyi megemlíteni való van még hogy mióta megvettük azóta enyhe nyikorgó hangot add ki a kormány ha forgatva van. Mivel már vandonatújan ilyen volt nem zavart gondoltam majd elmúlik vagy ez van és kész. Nem tudom van e bármi összefüggés ... Ha valaki itt tudna valami tippet addni az jó lenne vagy esetleg egy magyar szervízt akik tudnának ebben segíteni mivel garancia már nincs rá.

Új hozzászólás Aktív témák