Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [MGC]Rico

    csendes tag

    válasz maxcooper #635 üzenetére

    Sziasztok!

    Eljátszottam a gondolattal, h veszek egy kormanyt. Tapasztalatom a kulonfele tipusokkal nem sok van. Jatszottam valamilyen Microsoft ffb termékkel, de a teszthez az ido rovid volt.
    Ellenben egy Logitech WingMan Formula Force GP volt nalam 2 hétig. TOCA 2-vel, Colinnal teszteltem. Azokkal tokeletesen ment, élvezetes jatekot nyujtott. Mondjuk ez mar eleg reg volt, a kormany is eleg regi. Akkor még az ara is 20e korul volt. Namarmost en max 15e adnek kormanyra. Ezért az arert a DEPO-n ezt a kormanyt is illetve egy ujabbat a Logitech Formula Force EX-et is kinaljak. Mind a kettő egy árkategoria.
    A régebbi nekem tetszett. De mi a helyzet az ujjal, gondolom a WingMan Formula Force GP utodja. Vagy nem? Talán fejlődött javult valamit.

    Maxcooper elkezdtel egy tesztet az EX-el de ugy csondben elhalt az eredményed, véleményed közlése erről a kormányról. Ha még olvasod ezt a topikot akkor légyszives oszd meg velünk a teszt eredményét.

    Illetve bárki másnak ha van hasznalhato tapasztalata a Logitech Formula Force EX kormanyrol, bő lére eresztve írja meg nekünk!
    További tapasztalatokat, véleményeket, termékötleteket is szivesen fogadok ebbol a 15e-es árkategoriabol.

    Elore is koszi! :R

  • [MGC]Rico

    csendes tag

    válasz Interceptor #860 üzenetére

    Hi!

    Nekem is ilyen kormanyom van. Kb olyan 3-5mm vastag asztalra már lehet rögzíteni a kormanyhoz adott fogantyú hosszabbító segítségével. Az üveglapon lehet hogy csuszkalni fog, mert müanyag az üvegen fog kapaszkodni. De ha mondjuk szerzel egy rossz gumibelsőből egy darabot akkor tutira jó lesz. Az ad elég tapadást. Bár ez csak egy ötlet, mert probalni nem probaltam, nekem fa asztalom van. Lehet hogy az üvegen sem csuszkal.

    Bye

  • [MGC]Rico

    csendes tag

    válasz fd3 #890 üzenetére

    Hi!

    A Geniusrol nem tudok semmit, a masik kettőröl igen. Bár ez már volt itt a topicban, de azert leírom. A két Logitech szinte teljesen ugyanaz (az EX a GP utódja), mindkettő ffb-s. Viszont az EX az ujabb kiadás, annyival jobb, hogy sok gomb van rajta kb 10db + 4 iranyu joy + váltógombok. A régin csak 4 gomb + váltógomb. Bár volt aki fikázta szerintem nagyon jó az a sok gomb. Én a TOCA 3-al ugy játszok, hogy még a menüben sem kell a kormányról levenni a kezem mindent rálehet állítani. Illetve verseny közben a nézelődéseket, pause gombot, boost gombot , kéziféket stb. Egyszóval praktikusabb, kényelmesebb. A pedálok ugyanazok mindkettőnél, műanyagok és különböző erősségű a fék és a gáz. A váltógombok nem pillangó gombok, csak simán a küllő hátulján lévő nagyobb ''dudorok''.
    Nekem EX-em van. Eddig meg vagyok vele elégedve.

    Hirtelen ennyi. Bye

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák