Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxcooper

    tag

    válasz Bubu79 #624 üzenetére

    Azért THX!
    Ezért töröm magam én is, mert nem tudok igazán dönteni, szóval itt a vaci EX meg ez a régi, bár kiválló SW és a szivem kicsit efelé is húzna, de az eszem már az EXet javasolja...szóval ha ezzel a Z tengellyel nem sikerül valami analogizálást véghezvinnem akkor marad az EX...
    A fenti wheel (a link) tényleg nem rossz, de nem vagyok olajfúrótorony tulajának a fia, szóval marad a megfizethető kategória...egyébként még a Logi Driving Force Pro felé kacsingatok, de a MOMO is teccik, de az már sokkal másabb árkategória...
    Mellesleg nem tudom van-e vmi különbség a PS2es EX és a PC-s között azt leszámítva hogy a PS2es kék gumis és másképp feliratozott a gombja, valamint hogy van rajta az USB mellett egy + csati, no meg (ez viszont bossszantó volt) nem volt benne semmi CD szal le kellett csippantani egy drivert hozzá, mert nem volt force...szerintem semmi...remélem...mert nekem ilyet hoztak, bár nem tudom miért :F ..nem én vettem át, de gondoltam addig nem szólok míg ki nem próbálom...és megy...

Új hozzászólás Aktív témák