Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dudi08

    tag

    válasz kozmy #20776 üzenetére

    Köszi a választ, de mint írtam, van pedálom, ezért ez irreleváns hogy a T300-é béna.
    Egyébként a CSR Elite az csak maga a kormányt tartalmazza.
    Inkább az érdekelne hogy megbízhatóságból melyik lenne a jobb választás.
    Nyúzom elég rendesen a kormányt, ezért fontos a megbízhatóság.

    T300 új, talán bírja sokáig, de olvastam már ezekről is meghibásodásokat, míg a CSR Elite egy top termék volt, de ki tudja hány éves sajnos és gari sincs rá.

    (Egyébként Fanatec GT3 RS v2-m van és az FFB-je kezdi megadni magát. Ahogy melegszik a kormány: driver IC, motor stb.. úgy egyre jobban akad az FFB. Olyan érzés mintha fogaskerekes lenne a hajtás és a fogak összeakadnának. Darabosan lehet tekerni és ez egyre rosszabb lesz. A szíj nem laza, nem túl feszes, kikapcsolt állapotban gyönyörűen lehet tekerni és amíg hideg addig kifogástalan. Én a motorra gyanakszom, mert mintha "beragadna" a tengelye és mintha nem tudna forogni, ezért nyöszörög is a motor. Ha magasabb FFB-t állítok be, egyből csökken az akadozás, jobb lesz egy darabig, de ez nem megoldás hogy mostantól max erőn hansználom... Egyébként a motort hűti a ventillátora és nem is tűzforró, a driver IC-je(valószínűleg az, hiszen azon van a hűtőborda) felett is van egy ventillátor, az se tud túlmelegedni. Ha erre van ötlete valakinek, akkor azt is szívesen meghallgatom :D)

Új hozzászólás Aktív témák