Új hozzászólás Aktív témák

  • quby

    őstag

    válasz DragonR+ #991 üzenetére

    Hali!

    Na figyi!Nekem van itthon 2 db lent emlitett genius kormány, + 3 három haveromnak is van.az összesen öt :DDD :DDD !ebből az ötből egyet abszolút nem használ a srác az még műxik valahogy de a többi HASZNÁLHATATLAN!! :(( :(( 3 hét használat után már jelentkezett a tipikus potibetegség (ugrál nem lehet rendesen kalibrálni) mind a pedálnál mind a kormánynál!A pillangókarok valóban a pedál hellyett vannak és csak akkor műxik ha nincs bedugva a kormány!Az én sjaátom már kb 1200x volt szészedve (Álmomban csukott szemmel bármikor szétszedem, összerakom 5 perc alatt :C )takaritás....stb céljából. Eleinte ez is segített, de mindig egyre kevesebbet! 3 hónap aktív használat után azt mondom hogy a vele való játék teljes mértékben ÉLVEZHETETLEN!De legalább nem volt drága! :DD :DD Azóta vettem 1 logi DFP-t, és minden rendben!Ez csak az vélemeényem, és lehet hogy másnak bevált!Ha a PH-n cikket kellene irjak róla az lenne a végén hogy:
    NEM AJÁNLOTT!! :(

    De ha bármi konkrét kérdésed van vele kapcsolatban szivesen válaszolok (ha erre járok)

    [Szerkesztve]

    A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Új hozzászólás Aktív témák