Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pointer4

    tag

    Már kezdek félni, hogy csak nekem nem tetszett a Viper Racing, és mi inkább TOCA-2őztünk, floppyn vittük át a haverhoz a ghost car-t, hogy megpróbálja megdönteni a köridőt :D
    És ha már igazi istállós, csapatváltós, pontokért harcolós korai játékot említsek, az a slicks! c64-en :DMeg imádtam Amiga-n, egy floppyval, még vinyó nélkül a Vroom :DA TestDrive3 szabadsága 386-oson, hogy le lehet menni az útról, és bandukolni egy 'városba', szenzációs volt. A StuntCarRacer, StreeRod, meg Stunts!!!! dolgairól nem is beszélve :D

    Nagy cockpit átalakításba vagyok, egyelőre megjött a csomag Russian Federation-ből :DKi tudja melyik az ? :D


    (most így néz ki, amit már régóta szeretnék, nem is nagyon fogok én már fejleszteni :)) )
    (a xin-mo az az SSH shifter )

    Rendes volt a feladó cég, a webshopban be lehet jelölni, hogy küldenek egy csökkentett értékű számlát, azzal vámoltassam le. És akkor mindenki boldog lesz. Hát jött is egy számla, csak a váltó gombról+szállítás, vámos meg is ette :D Ez ám szép magyaros mentalitás :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák