Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsidzsi32

    tag

    válasz koanla #26104 üzenetére

    A mindent mozgató rendszerek azért nem jók mert lassúak. Borzasztó nagy tömeget kell megmozgatniuk. Nem véletlenül nem azt építettem. Videón tök látványos meg minden. De nem ad pontos részletes visszajelzést. A csak ülés mozgató rendszer pontos és gyors. Mert az ülés alatt van a csukló, és ki van egyensúlyozva. Nem úgy van ám hogy csak úgy összeraksz egyet. Ennek van egy meghatározott geometriája. Különben túlterheled az aktuátorokat. Az egész kokpitet mozgató rendszer hogy gyors legyen, azt csak az f1-es csapatok tudják meg engedni maguknak. Én amikor belevágtam ebbe, akkor a videók alapján én is teljes mozgatást akartam. Aztán utána érdeklődtem és ahol tudtam kipróbáltam őket. És a csak ülést mozgató verzió lett. Mert pontosabb részletesebb. Egy idő után észre se veszed hogy mozog az ülés annyira természetes lesz. Viszont ha nem kapcsolod be akkor meg borzasztó hiányérzetem van. Nem is tudok úgy menni már. Egy viszont biztos. Ettől gyorsabb nem leszel. A fix ülésesekkel szemben hátrány. Mert te küzdesz az erőkkel, ő pedig csak a kormánnyal. Viszont iszonyatosan jó élmény. Ez olyan mint a VR. Magába szippant :D

Új hozzászólás Aktív témák