Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    válasz Fehercsoki #23166 üzenetére

    Corsa-val játszom. Minden effekt és a minimum force is nullán van. És nem is a rázással van baj hanem azzal, hogy annyira próbálja rázni a kormányt amit már maga a kormány nem tud finoman leadni. Ettől már zörög és teljesen természetellenes érzés lesz az egész. Olyan mint a g27-nél a zörgés az úthibák és rázókő esetében túlhúzott ffb-nél. És érzésre is olyan. Próbáltam direct drive kormányt és ott olyan erők vannak amihez képest egy t500 gyerekjáték minden téren. Ott ha ráz akkor bele remeg a cockpit is de mégis finom a mozgás. Szóval nem az erejével van bajom. Egyszerűen érezni, hogy amit a program a lut-al próbál a kormányra küldeni azt a kormány már nem tudja rendesen közvetíteni. Gyro nekem nem jön be, lassabb lesz tőle a kormány. Lassabban reagál. Filtert nem próbáltam, arra lehet ránézek még. Játékban nálam ffb 100 százalék, minimum force nulla, effektek kikapcsolva. Ahogy lut esetében írja is a készítő. Driver-ben 60,100, 100, 0, 0, by the game. Játékban minden autó-pálya kombináció estében ffb clipping tool-al beállítva a maximum ffb ahol még nincs clipping.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák