Új hozzászólás Aktív témák

  • Öcsi97

    csendes tag

    válasz Fehercsoki #21803 üzenetére

    Igen sajnos Win10-em van.

    Igen, mindent letöröltem, még azt is amit 2007-ben tett fel a gépre nővérem és Logitechhez kapcsolódik, minden egyes mappát, fájl, akármit ami csak Logitech, egyedül a Chrome böngészési előzményei között maradt meg a supportnak a felkeresése, ennyi.

    Na most azonban szólok, hogy remélhetőleg sikerült megoldani a dolgot.

    A fentiek és egy pár német videó által (nem értek németül) arra már sikerült rávenni a Logitech Profilert, hogy Driving Force GT-nek ismerje fel a kormányt.

    A lényeget összefoglalva, és ez mindent Logitech kormányhoz jó megoldás!!!

    1.Bedugva hagyod a kormányt, szépen letörölsz mindent, majd a legvégén kihúzod a kormányt.
    2.Keresel egy USB 2.0-ás csatlakozót és meggyőződsz róla, hogy működik (pendriv vagy bármi)
    3.Leszeded az adott kormányoz tartozó drivert
    4. (LEGFONTOSABB!!!) Telepítés előtt húzd ki a netet!
    5. Bedugod és telepíted, majd a telepítésnél mikor érzékeli a dolgot, győződj meg róla, hogy tényleg mindent érzékel-e. (gombok, forgathatóság annyi amennyi kell legyen, pedálok, váltó (ha van)
    6.A Logitech Profiler-ben mindent átnézel, hogy megfelelően ismeri-e fel a kormányt, és a többi beállítás is helyes-e
    7. Teszteld le valamivel, jó szórakozást! :)

    Kedves Windows pedig...... ahha..... A billentyűzettel se akarom tudatni a gondolataim, inkább megyek és :C :W

    Remélem másnak is segítséget nyújt majd ez a max 20 perces művelet!

    Egyedül az fog majd kiderülni holnapra, hogy ismételten szórakozni fog-e a driver vagy marad most már úgy ahogy hagytam.

    Nektek is azt amit ti nekem!

Új hozzászólás Aktív témák