Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrys_

    addikt

    válasz neilszab #19868 üzenetére

    Hát nem olcsó a cucc az biztos, én is 2000+ felett járok vele, de nagyon jó (csak a kézifékhez kell még egy tartó, ezt még nem tudom használni). Ebben benne van a GT Omega ára is, ami nálam csak a kormány-pedál tartó változat, nem az üléses. Nem csak a fellépő erők miatt kell ilyesmi, hanem egyszerűbb beállítani-félrerakni is :) Előtte a Fanatec saját wheel stand-ját használtam, az stabilabb, de ott meg a tartórúd középen van. Ezért a GTO-hoz egy kis modding-t tervezek.
    A V3 pedálhoz annyit mondanék, hogy a damper nálam csak a fékre került, de rossz beállítással nagyon el lehet cseszni a működést. A gázra rá sem raknám, de van itt a fórumon egy srác, aki ahhoz is beszerzett egyet. Kíváncsi lennék a véleményére.
    Assetto vs R3E: nekem is tetszik mindkettő, de az Assetto setup-felülete nekem jobb. A plugin-lehetőségek is nagyon jók, R3E-t ebből a szempontból nem nagyon ismerem. A lényeg, hogy élmény bármelyikkel is versenyezni. Ezért is jó a GTR-Masters, mindkettőben ott a bajnokság ;)

Új hozzászólás Aktív témák