Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz vlp #2145 üzenetére

    Hali.

    Hát én sok dolgon változtatnék.

    Processzornak: Intel C2D Q6600.
    Processzorhûtõ:: Scythe Ninja + Papst 12cm venti
    Alaplap: sztem az SLI és a CF fölösleges ostobaság. Én P5K Premium/WiFi-AP-t vennék, vagy ha már muszály dual vga akkor persze SLI, és mondjuk: Asus P5N32-SLI Premium

    Memória: én Corsair-t vennék. Geil jó márka, nincs vele baj, de hát egy kis házi vállalkozás az a cég a Corsair-hez képest... ;]
    Hangkártya: uhh, az nagyon rossz amit itt kiválaszottál!!! Az Xtreme Audio az nem igazi X-Fi, nem ugyanaz a chip- van rajta. De hát ugye csak rá kell nézni a kártyára és ez rögtön kiderül... MIn X-FI Xtreme Music-ot vegyél. Vagy méginkább Platinum/Fatal1ty-t.
    HDD: Hát én ilyen drága szinten így csinálnám:
    SCSI vezérlő(valami jó erős adaptec) 3*SCSI 147GB Seagate Cheetah 15K rpm RAID 5-ben; és mellé egy Seagate 500GB SATA2-t, de ebből keresd meg azt a változatot amit 24*7 es üzemre terveztek!! nem mindegy, mert a legtöbb helyen az átlagosat adják!.
    VGA: inkább 8800GTX. Jobb mint a GT, sőt késöbbb a több memória és több shaderegység meg sokkal több(!) ROP egység miatt egyszerűen időtállóbb lesz!!! És nem vészesen drágább.
    Táp: nehogy passzívat tegyél be. Nagy gondjaid lennének vele.
    Sztem Tagan-t vegyél vagy OCZ. Ezeknél gagyibb márkát nehogy. A néveleges teljesítmény nem számít. Nem kell 500W-nál nagyobb. 600W-meg pláne nem kell.
    Monitor: hát ez TN-paneles sztem. Az meg fúj...
    Én a helyedben egy Sony 26S3000-es LCD-TV-t vennék hozzá.
    Hangfal: Genius... áhh az nagyon gagyi. Sztem vegyél inkább egy jó fülest, valamelyik újabb Sennheiser HD-t. Ha meg hangfalat akarsz akkor meg valami minőségit. Pl: Klipsch
    Egérnek jó a G5 (nekem is az van;)), ha vezetéknélkülit akarsz akkor meg G7. Ennek vannak előnyei is hátrányai is. Én talán ma már G7-et vennék. De lehet hogy kemény játékhoz stabilabb és jobb a G5.
    Bill: valami minőségi Logitechet vegyél.

    Üdv: SystemRoot

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

  • SystemRoot

    őstag

    válasz vlp #2149 üzenetére

    Hmm... most így belegondolva, akár elő is fordulhat... :D :DDD
    Najó asszem az a Brutál SCSI rendszer kicsit erős.
    Legyen az úgy hogy 2*73GB Seagate 15K SCSI Raid 0-ban. Ezzel sokat spórolsz.
    De amúgy mindenképpen ajánlanám a SCSI raidet. Iszonyat megbízható és csak pislogsz majd hogy milyen gyors..:)

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

  • SystemRoot

    őstag

    válasz vlp #2149 üzenetére

    amúgy ha ügyesen vásárolsz. - Ajánlom ebay-t, akkor lehet hogy kihozod ennyiből.

    Üdv: SystemRoot

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

  • SystemRoot

    őstag

    válasz vlp #2152 üzenetére

    Tudtommal az összes (vagy legalábbis a legtöbb) 22"os monitort TN-panellal gyártják.
    Az a 22"os kategória valamiért az olcsó szegmensé. :U Ne kérdezd miért...
    Vegyél inkább valami 21"-osat. Lesd meg a jobb márkák felhozatalát. Pl Viewsonic

    Üdv: SystemRoot

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák