Aktív témák

  • Agyasima

    senior tag

    Hi allz!

    Segítsetek. Van 1 gally irodai gépem. A zintegrált 810E monitorvezérlőjében nem lehet állítani a képfrissítési frekvenciát ( a legújabbat, és 1 régebbit is próbáltam a driverei közül), és ezért 60 Hz-en bámulhatom a monitoromat, nagy-nagy örömömre. Beszereztem 1 Virgét gugától, hogy majd jól belerakom, és avval húdejó lesz. Hát a cuccos mindenféle driverrel fagy, ill. 1el nem, de azzal meg hiába állítom át a felbontást, színmélységet, stb, nem jegyzi meg, és újraintdításnál megint jön a 640x480x16db szín, 60 Hz-en.

    Win98 SE Hun alatt produkál a kicsike ilyeneket. Reinstall nélküli megoldást várok tehát, amivel valahogy valamelyik videókártyát rá birom venni, hogy a monitor által maximálisan bírt 1024x768@85Hz-et ki bírjam hajtani belőle.

    Szóval van esetleg vmilyen program, ami ezt esetleg ráerőlteti, vagy van vmilyen spec. driver valamelyik VGA-hoz?

    (legújabb alaplapi drivert is feltettem)

    én most el, de éjfél után benézek... ha addig nem lesz megoldás, akkor...




    tovább bámulhatom, holnap is a 60Hz-et....


    (nagyon zárójelben: a fika lehetőség szerint maradjon e topicon kívül, sok-sok help viszont welcomed)

    [Szerkesztve]

    toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

Aktív témák