Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • szekreny

    tag

    válasz tildy #149 üzenetére

    Ne haragudj, de nem egészen értem, mit akarsz mondani.
    Mi az amit nem überel egyik sem? És mik azok amik nem überelnek? Egyébként te merre vagy? Én Szegeden, de itt környéke is válogatja a sebességet és a stabilitást. Amennyire én tudom a szerződésben nincsen benn, hogy mekkora sebességet biztosítanak, csak az, hogy jó gyors:))

    ''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

  • Egon

    nagyúr

    válasz tildy #149 üzenetére

    Írtam levelet a tvnetwork-nek kb. 2 hete. Rákérdeztem többek között arra is, hogy nem óhajtják-e megnövelni (nem eltörölni!) a LAN-net szolgáltatás 15 gigás havi limitét (amit elérve engem eddig még mindig lekorlátoztak - mondjuk túl sokszor nem értem el eddig). Hivatkoztam a konkurenciánál bekövetkezett limit-bővülésre is. Válaszukban közölték, hogy a közeljövőben nem tervezik a limit növelését...:O:(:((
    Emiatt valszeg váltok ADSL-re. Hiányozni fog a sávszél, de a több letöltés még jobban hiányzik...:(
    Szemetek amúgy: már 30 GB-os limit esetén is maradnék LAN-netes (és ugye a konkurenciánál (chello, hdsnet) 30 giga a minimum limit, de vagy 40-60 gigás csomag is...).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Aktív témák