Új hozzászólás Aktív témák

  • BalanceR

    addikt

    válasz kekedi #118986 üzenetére

    Alapvetően ameddig oltva át nem esek addig nekem belefér szezononként egy booster. Utána, hacsak nem jön valami irdatlan mutáns, nem látom szükségesnek a saját esetemben (mert fiatal, erős, sexy , alapbetegségmentes vagyok 🙃 ). Azért oltva, mert hiába nem tudok semmilyen alapbetegségeről, azért az még ott lehet az. (pl. csollány és a génlottó) Illetve, oltva 100% hogy rövidebb ideig esek ki a munkából (Az Elmúlt 20 évben nem voltam betegszabin) , plusz a long covid esélyeit is csökkenti az oltva átesés.
    A veszélyeztetettek esetén később szükséges lehet a minden szezonban való oltás, de ez így van az influenza esetén is.
    Ahogy most állunk, az Omicron ad egy alapos átfertőzöttséget globális szinten, így a következő "hullámok" fokozatosan enyhébbek lesznek (így volt ez minden nagy járvánnyal: az első hullám erős, aztén jön még egy durva , aztán az emberek vagy védettek lesznek valamilyen szinten, így enyhébb a lefolyás, vagy meghalnak, pl: spanyolnátha), idővel Flu szintre szelidül a covid, és 2-3 éven belül garantált, hogy lesz 2in1 oltás Flu és covid ellen, amit a kockázati csoportok minden összel, és tavasszal felvesznek, a többiek meg kihordják lábon.

    [ Szerkesztve ]

    #Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Új hozzászólás Aktív témák