Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz bambano #12 üzenetére

    Én csak Gyarmathy Éva szavait tudom visszaidézni: a gyereknek egyáltalán nincs szüksége a digitális eszközökre. Sőt, bármilyen mennyiségben csak árt a nekik.

    A gyereknek arra van szüksége, hogy a szülők/nagyszülők/pedagógusok foglalkozzanak velük.
    A gyereknek arra van szüksége, hogy mozogjon és hogy kreativitásra késztessék.

    MOD: Az alsóban bevezetett digitális oktatás rossz dolog. Nyugaton nem véletlenül indult el az a trend, hogy alsóból kivezetik ezeket az eszközöket.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • Rive

    veterán

    válasz bambano #12 üzenetére

    ..nem azért mobilozik, mert rosszul akar viselkedni, hanem mert ilyen ember lett belőle. azt is mondja, hogy helyesebb lenne hozzájuk igazítani a velük kapcsolatos dolgokat...

    Csak éppen minden nem-f@szbuk szempontból (iskola, munkahely, IRL világ, emberi kapcsolatok) ez az 'ilyen ember' szimplán súlyos figyelemzavarban szenved, súlyosabb esetben akár a korlátozott munkaalkalmasság szintjéig.

    Értem én, hogy simább megoldás elmenni abba az irányba, amikor már gyors és gépírásból is lehet diplomázni az egyetemen, de talán mégiscsak jobb volna azokat a fajta addiktív 'virtuális drogokat' korlátozni, amik ezt a problémát idáig vitték.

    Igazából ott tartunk, hogy a cigi és a pia addiktológiai/társadalmi szempontból már sokkal kevésbé problémás.

    [ Szerkesztve ]

    /// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

  • VIC20

    őstag

    válasz bambano #12 üzenetére

    ,,Tehát nem azért mobilozik, mert rosszul akar viselkedni, hanem mert ilyen ember lett belőle."

    ,,Nem azért öltem meg/raboltam ki/sikkasztottam el/erőszakoltam meg, bíró úr, mert rosszul akartam viselkedni, hanem mert ilyen ember lett belőlem."

    ,,...helyesebb lenne hozzájuk igazítani a velük kapcsolatos dolgokat, mint ellenük."

    Valóban?
    Biztosan?

    Szerintem meg semmi mást nem takar ez, mint önfelmentést és a - kárhozatos - könnyebbik út felé mozdulást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák